NCAA and ACHA College Commits
2021-22
Dolan Gilbert– Concordia University
Seth Manning– King’s College
Matej Palfy– St. Scholastica College
2020-21
Ian Erdman – Saint Mary’s University
Tyler Blanchard – King’s College
Jack Cooper – King’s College
Shane DiTullio – Aquinas College
Jacob Kalandyk – Liberty University
Danny Barry – Aquinas College
Leevi Selanne – Curry College
Joseph Dorion – University of Illinois
Jaron Ketterman – Concordia University Wisconsin
Padraig McEnery – University of Denver
2019-20
Benjamin Lindberg – Morrisville State College
John Ogeka – Mercyhurst University
Parker Mara – University of Florida
Cory Scull – Mercyhurst University
Michael Thomas – Iowa State University
Andrue Trelstad – University of Wisconsin – Stout
Shea Courtmanche – University of New England
Gabe Potyk – Saint Mary’s University
Brendan Westbrook – University of Wisconsin – River Falls
2018-19
Joey Trazzera – Trine University
Trevor Wilhelm – Saint Mary’s University
Seth Cushing – University of Mary
Kellen Ireland – Northern Arizona University
Stuart Pearson – Iowa State University
Zach Perez – Iowa State University
Michael Redmon – Augsburg University
2017-18
Vincent Dekumbis – Lawrence University
Tyler Myers – Liberty University
Jaxon Bombardir – University of Central Oklahoma
Jarrod Croswell – SUNY-Canton
Kyle Cote – Lake Forest College
Mark Mannarn – King’s College
Bennett Weycker – Morrisville State College
2016-17
Anthony D’Aloisio – University of Southern Maine
Jake Peterson – University of St. Thomas
Zach Satalino – King’s College
Melker Kroon – UMass-Dartmouth
2015-16
Sam Gagnon – Port Huron Prowlers
Matthew Araujo – SUNY-Plattsburgh
Jacob Elrod – Lawrence University
George Hansen – Gustavus Adolphus College
Ryan Dunner – Rowan University
Kyle Galloway – Southern New Hampshire University
Bryan Whelan – Framingham State University
2014-15
Thomas Puetz – Daniel Webster College
Nick Ford – Elmira College
2013-14
Shane Joyce – Saint Anselm College
Garrett Weitzel – Post University
Drew Gannon –UMass-Boston
Connor Hutchins – SUNY-Brockport
2012-13
Eliot Herz – St. Olaf College
Dylan Rosen – SUNY-Canton
Petter Bülling – Northland College
2011-12
Austin Campbell – Milwaukee School of Engineering
2010-11
Ryan Pittman – Worcester State